Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni)

+3
|BBC|SNAKE.VK
|BBC|deathangel{CEG||AT}
Cat
7 posters

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty Re: BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni)

Post by |BBC|Sakill(cro) Wed Apr 30, 2008 12:50 pm

ok frajeru naleticu prvi put kad dodjem u zagreb
nemoj se iznenadit.a sto se tice cobana i mirko (cro cop) je isto iz tog kraja pa vidis kako se cobani peglaju.
pozdrav iz provincije velikom gospodinu iz metropole.(da mi je znat samo di si rodjen i odrasto lol)
https://www.youtube.com/watch?v=hYYefdnEk3c&feature=related pogledaj ovaj link
da vidis di sam odrasto i kako peglamo gospodu iz metropole i iako sam sad u osijeku ne stidim se odakle sam za razliku od tebe.


Last edited by |BBC|Sakill(cro) on Wed Apr 30, 2008 1:39 pm; edited 2 times in total
|BBC|Sakill(cro)
|BBC|Sakill(cro)
Spammer
Spammer

Male
Number of posts : 93
Age : 48
Location : osijek
Humor : daj sisu
My Xfire : sakill
BBC Mail : sakill@clan-bbc.com
Registration date : 2008-03-17

Character sheet
Nesto:
BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Left_bar_bleue0/0BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Back to top Go down

BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty Re: BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni)

Post by |BBC|Sakill(cro) Wed Apr 30, 2008 12:57 pm

i reci mi za kraj koji je to kvart u zg da ne trazim dugo
|BBC|Sakill(cro)
|BBC|Sakill(cro)
Spammer
Spammer

Male
Number of posts : 93
Age : 48
Location : osijek
Humor : daj sisu
My Xfire : sakill
BBC Mail : sakill@clan-bbc.com
Registration date : 2008-03-17

Character sheet
Nesto:
BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Left_bar_bleue0/0BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Back to top Go down

BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty Re: BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni)

Post by |BBC|Sakill(cro) Wed Apr 30, 2008 1:16 pm

za cata
sorry za ovo prepucavanje s punisherom znam da ste frendovi
ali lik mi dize zivac strasno.
|BBC|Sakill(cro)
|BBC|Sakill(cro)
Spammer
Spammer

Male
Number of posts : 93
Age : 48
Location : osijek
Humor : daj sisu
My Xfire : sakill
BBC Mail : sakill@clan-bbc.com
Registration date : 2008-03-17

Character sheet
Nesto:
BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Left_bar_bleue0/0BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Back to top Go down

BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty Re: BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni)

Post by Punisher Wed Apr 30, 2008 2:26 pm

pa s obzirom s kojeg si djela,ako je i cro cop od tamo onda si stvarno coban,jer je i on priglup poput tebe,a to me uopce ne impresionira,odrasto sam u malo jebenijem kvartu u zagrebu u dubravi gdje smo peglali dosljake poput tebe jos ko balavci,hahaha iz mog kvarta je boksac preskar pa sta sad sam veca faca zbog tog?nego ajde ovako Cat ti zivi na malesnici a tamo zivi i cro cop pa fino svi u auto i kod mene jer Cat zna di sam doma,kvart je utrine pa sabane samo izvoli,jao kakvo si ti pritupo dijete sa 32 godine,btw pola sam bosanac a pola zadranin gdje sam i rodjen i ponosim se s tim,odi i nalupaj samog sebe po glavi frende jer si smjesan u picku materinu.
Punisher
Punisher
Newbie
Newbie

Number of posts : 10
Age : 42
Registration date : 2008-04-29

Back to top Go down

BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty Re: BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni)

Post by |BBC|Sakill(cro) Wed Apr 30, 2008 2:52 pm

loseru kako cu ti se krvi napit.ne samo da cu te razbit nego cu te naterat da govoris kakav si coban i picka. vidimo se
|BBC|Sakill(cro)
|BBC|Sakill(cro)
Spammer
Spammer

Male
Number of posts : 93
Age : 48
Location : osijek
Humor : daj sisu
My Xfire : sakill
BBC Mail : sakill@clan-bbc.com
Registration date : 2008-03-17

Character sheet
Nesto:
BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Left_bar_bleue0/0BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

Back to top Go down

BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty Re: BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni)

Post by |BBC|deathangel{CEG||AT} Wed Apr 30, 2008 2:57 pm

he he nekuzim kakve veze imaju kvartovi i ostale osobe za ovo? confused

i da kazete nekom za to, nebi vam preporucio jer...ha ha smijat ce se...ajmo mi sad svi jednu happy horny
|BBC|deathangel{CEG||AT}
|BBC|deathangel{CEG||AT}
Server super admin
Server super admin

Male
Number of posts : 352
Age : 40
Location : Zadar
Job/hobbies : Procjenitelj nekretnina
Humor : Kako Zak Houdek zove krafne?? ..TIC - TAC bomboni...he he
My Xfire : deathangelzd
BBC Mail : deathangel@clan-bbc.com
Registration date : 2007-12-15

Character sheet
Nesto:
BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Left_bar_bleue0/0BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

https://bbccroclan.forumotion.com

Back to top Go down

BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty Re: BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni)

Post by Punisher Wed Apr 30, 2008 6:37 pm

ne kuzim ni ja,vjerojatno ljudi iz male sredine pate od kompleksa,pa ako je itko poznatiji poteko iz njihove sredine to im je valjda adut za preseravanje,zaboli me pravo za mirka a i njega vjerojatno zaboli i za tebe i tvoje selo,on je otiso od tamo i napravio karijeru a ti?uh stvarno mi ovog vise preko glave,smjesno je u pravu si angel,zato cu ja stopirat ovo i gotovo,vidimo se u igri danas,nek bolji pobijedi i uzivajte u toj prokletoj igri.ovo je odavno off topic pa admini znate sta vam je ciniti,pozdraw
Punisher
Punisher
Newbie
Newbie

Number of posts : 10
Age : 42
Registration date : 2008-04-29

Back to top Go down

BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty Re: BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni)

Post by |BBC|deathangel{CEG||AT} Fri May 02, 2008 10:22 pm

SORRY BUT YOU ARE VERRY STUPID GAY..SAY SO Mr. PUNISHER..TRANSLATE THIS TO YOUR FRIEnDS, JUST LIKE YOU TRANSLATE MY WORDS,, YOU ASS,,|BBC| is for normal people,,''NOT FOR RETARDS''..YOU ARE SICK,,!!! PS: THIS WROTE Dr. Death ..your psychiatry
|BBC|deathangel{CEG||AT}
|BBC|deathangel{CEG||AT}
Server super admin
Server super admin

Male
Number of posts : 352
Age : 40
Location : Zadar
Job/hobbies : Procjenitelj nekretnina
Humor : Kako Zak Houdek zove krafne?? ..TIC - TAC bomboni...he he
My Xfire : deathangelzd
BBC Mail : deathangel@clan-bbc.com
Registration date : 2007-12-15

Character sheet
Nesto:
BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Left_bar_bleue0/0BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty_bar_bleue  (0/0)

https://bbccroclan.forumotion.com

Back to top Go down

BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni) - Page 2 Empty Re: BBC vs BLOW 2:1 won (lol puni)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum